MENÜÜ

Sihtasutus Noored Olümpiale stipendiumile saavad kandideerida 18-25 aasta vanused olümpia individuaalalasid harrastavad sportlased. Stipendiumi suurus on 10,000 eurot hooajaks, millest kuni kolmandiku võib sihtasutus suunata sportlasele koolituste vormis. Koolitustes osalemine on stipendiaadile kohustuslik. Konkursi raames anname hetkel välja vähemalt kaks stipendiumit. Suveolümpiaalasid harrastavatele sportlaste puhul sõlmime stipendiumilepingu kuni 2020 suveolümpia hooaja lõpuni. Talialade sportlastega sõlmime lepingu kuni 2022 hooaja lõpuni. Meie toetuspõhimõtetest saad täpsema ülevaate, kui loed stipendiumi statuuti. Käesoleva konkursi tingimusi vaata siit.

Oma taotluse saad meieni toimetada all oleva vormi abil. Üleslaetavad failid palun nimeta nii, et seal sisalduks Sinu nimi ja selgitus, mis failiga täpselt tegu. Kui mõne faili maht ületab 100MB, siis mahupiirangu tõttu palun lae see üles eraldi teistest. Meile saadetud informatsioon on konfidentsiaalne ega kuulu jagamisele kolmandate osapooltega.

Sihtasutuse Noored Olümpiale stipendiumile saavad kandideerida 18-25 aasta vanused olümpia individuaalalasid harrastavad sportlased. Stipendiumi suurus on 10,000 eurot hooajaks, millest kuni kolmandiku võib sihtasutus suunata sportlasele koolituste vormis. Koolitustes osalemine on stipendiaadile kohustuslik. Konkursi raames anname hetkel välja vähemalt kaks stipendiumit. Suveolümpiaalasid harrastavatele sportlaste puhul sõlmime stipendiumilepingu kuni 2020 suveolümpia hooaja lõpuni. Talialade sportlastega sõlmime lepingu kuni 2022 hooaja lõpuni. Meie toetuspõhimõtetest saad täpsema ülevaate, kui loed stipendiumi statuuti. Käesoleva konkursi tingimusi vaata siit..

Oma taotluse saad meieni toimetada all oleva vormi abil. Üleslaetavad failid palun nimeta nii, et seal sisalduks Sinu nimi ja selgitus, mis failiga täpselt tegu. Kui mõne faili maht ületab 100MB, siis mahupiirangu tõttu palun lae see üles eraldi teistest.. Meile saadetud informatsioon on konfidentsiaalne ega kuulu jagamisele kolmandate osapooltega.