SA Noored Olümpiale
Hakka
toetajaks!

MEIST

SIHTASUTUS NOORED OLÜMPIALE

Sihtasutuse Noored Olümpiale taga on ettevõtjad ja eraisikud, kelle läheb Eesti sport korda ja kes soovivad positiivsete muutuste esile kutsumiseks midagi ise ära teha. Algatuse eestvedajateks on ettevõtjad Valdur Jaht ja Paavo Pauklin, kes usuvad, et sihtasutuse tegevus on Eesti spordis märgilise tähendusega.

MIKS ME SEDA TEEME?

Teame, et lihtne on kritiseerida, kui sportlased võistlustelt medalitega ei naase. Kuid palju meist on valmis kritiseerimise asemel ise õla alla panema ja muutuste saavutamiseks panustama? Meie oleme ja kutsume ka kõiki teisi spordisõpru kaasa lööma! Arvame, et väikeses Eestis peame oma sporditalentide arendamiseks tegutsema targalt. Sportlase karjääris on üheks raskeimaks perioodiks aeg, mil suundutakse noorte ja juunioride võistlusklassist täiskasvanute hulka. Tihti hakkab siis sportlane elama iseseisvat elu, napib abilisi ning toetajate leidmine on keeruline kuna säravaid tulemusi pole veel ette näidata. Ebakindlus on üks peamiseid põhjuseid, miks mitmed talendid selles eas tippspordst loobuvad.
Just seda me soovime muuta. Et tõelised talendid saaksid toetuse ja tugisüsteemi, et jõuda tippu ning pakkuda Eesti rahvale eredaid spordihetki olles eeskujuks meile kõigile. Et sünniksid tulevased võitjad, on vaja toetada tänaseid talente!

Founder

VALDUR JAHT

Varahaldusettevõtte Avaron investeerimisjuht ja üks asutajatest. Tulihingeline harrastussportlane, kes läbinud edukalt kaks Hawaii Ironmani. Eesti meistrivõistluste medaliomanik duatlonis. Valdurile saab kirjutada valdur@nooredolumpiale.ee või helistada +372 525 1116.

Founder

PAAVO PAUKLIN

IT ettevõtja ja ekspordikoolitaja. Kümnevõistlusklubi Kärts Magneesium eestvedaja ning noorteklassi Eesti meister karates. Paavoga saab ühendust meilitsi paavo@nooredolumpiale.ee või telefonil +372 555 95518.

Founder

KRISTO OIDERMAA

LHV Pensionifondide fondijuht ja Noored Olümpiale nõukogu esimees. Harrastanud erinevaid spordialasid, kuid hetkel kuulub põhirõhk tennisele. Kristole saab kirjutada kristo.oidermaa@lhv.ee.

Founder

PAUL LIIVOJA

Turundusagentuuri NEVERMIND asutaja ja eestvedaja, Noored Olümpiale nõukogu liige, edukalt läbinud Ironman 2018 ja suur spordihuviline.

Olles ise suur harrastussportlane, siis tean kui tähtis on ettevalmistusperioodil iga viimnegi detail. “If no one thinks you can, then you have to!”
Pauliga saab kontakti +372 56691121, Skype teel: paulliivoja või meilitsi paul@nevermind.ee

Founder

JANNO SIIMAR

Disainibüroo Velvet üks asutajatest ja Disainijuht, Noored Olümpiale nõukogu liige.

“Selleks, et sporti toetada ei pea ise sportlane olema. Spordil on olnud väga suur roll minu elus alates lapsepõlvest kuni tänase päevani välja. Suur sport on suured kangelased ja suured kangelased arenevad väiksematest. On au aidata kuidas oskan.”

Jannoga saab kontakti +372 56 486 777 või meilitsi janno@velvet.ee

Founder

MERLYN LIPP

Noored Olümpiale koordinaator ja spordifänn. Merlyniga saab kontakti kirjutades merlyn@nooredolumpiale.ee või helistades +372 58 414 516. 

Toetuskampaaniad Noored Olümpiale uue kodulehe abil

2018.aasta sügisel alustasime tänu Kodanikuühiskonna Sihtkapitali toetusele uue kodulehe IT arendusega. KÜSKi toetus ulatus 14 128 euroni, tänu millele sündis käesolev koduleht ning läbi mille on võimalus ellu viia erinevaid toetuskampaaniaid annetuste kogumiseks ning uute toetajate leidmiseks.

Projekti eesmärk oli funktsionaalse kodulehekülje kaudu suurendada püsitoetajate arvu, mis kindlustaks pikemas perspektiivis sihtasutuse jätkusuutlikkuse.

Käesolev koduleht on positiivse väärtusega, mis on pakkunud lisandväärtust Sihtasutuse usaldusväärsusele ja läbipaistvusele. Projekti kaasabil on kaasatud täiendavaid toetusi nii ettevõtetelt kui eraisikutest toetajatelt, tänu kellele on võimalus jätkata stipendiumite välja andmisega.

 
SINU ABIGA KASVAVAD TALENTIDEST OLÜMPIAVÕITJAD!

Toetada võib iga summaga, kasvõi 10, 30 või 50 euroga ühekordselt või püsitoetajana.

Ole toetaja!

Oma panuse saad kanda Noored Olümpiale arveldusarvele:
Swedbank EE452200221063726883
LHV EE317700771001742696
SEB EE471010220255127223
Luminor EE941700017004018450

Saaja: Sihtasutus Noored Olümpiale

või helista toetusnumbrile 9002018
(toetussumma 5 eurot)

Ole suurtoetaja!

Kui soovid suuremalt toetada, kirjuta palun paavo@nooredolumpiale.ee

Kuidas kasutame Sinu annetust?

Kogutud toetussummat kasutame sihipäraselt sportlaste arengu toetamiseks läbi stipendiumite, vaimu treenimiseks koostöös spordipsühholoogidega ning meedia- ja brändikoolitusteks.

Meie poolne toetus on sportlastele garanteeritud terve olümpiatsükli välteks. Ühe sportlase aastane stipendium on 10 000 eurot, millest 1/3 suunatakse sihtasutuse poolt pakutavatele sporditeenustele, sh vaimu treenimisele ja koolitustele. Üheks koolitajaks ja sportlaste mentoriks on olümpiavõitja Gerd Kanter.

Rahalist stipendiumit kasutavad sportlased eelkõige välislaagrite- ja kulude katteks, treeningvarustuse ja taastumisvahendite soetamiseks. Näiteks jõudis Marten Liiv viimastele taliolümpiamängudele tänu Calgary MK-etapile, kuhu pääses võistlema Noored Olümpiale stipendiumi abil. Aerutaja Joosep Karlson soetas endale esimese kanuuergomeetri Eestis, tänu millele saab sportlane teha erialast trenni ka talvisel perioodil.

SA Noored Olümpiale on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

Kutsume Sind toetama tulevaste võitjate arengut, et aidata sporditippudel kasvada ja suuri tegusid teha!
VALI SUMMA
5
15
25
50
EUR
ANDMED
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
MAKSE MEETOD
  • seb
  • swedbank
  • lhv

Sihtasutus Noored Olümpiale on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas, mis tähendab, et kõik toetajad saavad annetustelt tulumaksu tagasi taotleda. Küsimuste korral palun kirjuta meile aadressil info@nooredolumpiale.ee