SA Noored Olümpiale
Hakka
toetajaks!

Annetustingimused

SIHTASUTUS NOORED OLÜMPIALE

Üldtingimused

Sihtasutus Noored Olümpiale kodulehel tehtud annetusi kasutame sihipäraselt sportlaste arengu toetamiseks läbi stipendiumite, mis lisaks rahalistele väljamaksetele sisaldavad ka sihtfinantseerimist spordipsühholoogia, vaimse treeningu ja erinevate sportlast vaimselt arendavate koolitustega seotud kulude katmiseks.

Annetuse saab teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsimaksena. Loomulikult saate annetuse vormistada ka otse oma internetipangas või pangakontoris ent mugavamaks annetamiseks saate kasutada meie kodulehe annetuskeskkonda.

Ühekordse annetuse tegemisel meie kodulehel suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka või krediitkaardimakse vormile, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.

Püsiannetuse tegemisel suunatakse Teid meie lepinguparnteri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt eeltäidetud kediitkaardimakse vormile, kus annate oma nõusoleku edaspidisteks automaatseteks makseteks. Selle lahendusega võetakse raha edaspidi Teie krediitkaardilt automaatselt ning Te ei pea iga kord kogu makseprotsessi uuesti läbima.

Annetuse valuutaks on euro.

Sihtasutus Noored Olümpiale on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas ehk annetajal on võimalik annetustelt tulumaksu tagasi taotleda. Sihtasutus edastab annetusandmed Maksu- ja Tolliametile ning need kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Annetuste tagastamine

Annetuste tagastamiseks peab annetaja meiega võtma ühendust e-mailitsi info@nooredolumpiale.ee ning tõendama meile oma isiku. Samuti põhjendama, miks on soov annetus tagasi võtta. Annetused tagastatakse saatjale 14 päeva jooksul pärast tagasinõude esitamist. Raha tagastatakse kontole, kust see pärineb.

Privaatsus ja turvalisus

I Turvalisus

 1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
 2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, Smart-ID või PIN-kalkulaatoriga. Kõige turvalisem on internetipanka sisse logimine kasutades selleks ID-kaarti, Mobiil-ID-d või Smart-ID-d.
 3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
 4. Kui Teil on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

II Privaatsus

 1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
 2. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.
 3. Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, saadame aeg-ajalt e-kirju, teavitades neid sihtasutusega seotud olulistest sündmustest. Soovi korral saate meile igal ajal teada anda, et Te ei soovi e-kirju saada.
 4. Teil on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.
 5. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutavad küpsiseid sotsiaalmeedia lehed, mille lingid on meie kodulehel, ning Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.
SINU ABIGA KASVAVAD TALENTIDEST OLÜMPIAVÕITJAD!

Toetada võib iga summaga, kasvõi 10, 30 või 50 euroga ühekordselt või püsitoetajana.

Ole toetaja!

Oma panuse saad kanda Noored Olümpiale arveldusarvele:
Swedbank EE452200221063726883
LHV EE317700771001742696
SEB EE471010220255127223
Luminor EE941700017004018450

Saaja: Sihtasutus Noored Olümpiale

või helista toetusnumbrile 9002018
(toetussumma 5 eurot)

Ole suurtoetaja!

Kui soovid suuremalt toetada, kirjuta palun paavo@nooredolumpiale.ee

Kuidas kasutame Sinu annetust?

Kogutud toetussummat kasutame sihipäraselt sportlaste arengu toetamiseks läbi stipendiumite, vaimu treenimiseks koostöös spordipsühholoogidega ning meedia- ja brändikoolitusteks.

Meie poolne toetus on sportlastele garanteeritud terve olümpiatsükli välteks. Ühe sportlase aastane stipendium on 10 000 eurot, millest 1/3 suunatakse sihtasutuse poolt pakutavatele sporditeenustele, sh vaimu treenimisele ja koolitustele. Üheks koolitajaks ja sportlaste mentoriks on olümpiavõitja Gerd Kanter.

Rahalist stipendiumit kasutavad sportlased eelkõige välislaagrite- ja kulude katteks, treeningvarustuse ja taastumisvahendite soetamiseks. Näiteks jõudis Marten Liiv viimastele taliolümpiamängudele tänu Calgary MK-etapile, kuhu pääses võistlema Noored Olümpiale stipendiumi abil. Aerutaja Joosep Karlson soetas endale esimese kanuuergomeetri Eestis, tänu millele saab sportlane teha erialast trenni ka talvisel perioodil.

SA Noored Olümpiale on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

Kutsume Sind toetama tulevaste võitjate arengut, et aidata sporditippudel kasvada ja suuri tegusid teha!
VALI SUMMA
5
15
25
50
EUR
ANDMED
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
MAKSE MEETOD
 • seb
 • swedbank
 • lhv

Sihtasutus Noored Olümpiale on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas, mis tähendab, et kõik toetajad saavad annetustelt tulumaksu tagasi taotleda. Küsimuste korral palun kirjuta meile aadressil info@nooredolumpiale.ee