SA Noored Olümpiale

Annetustingimused

SIHTASUTUS NOORED OLÜMPIALE

Üldtingimused

Sihtasutus Noored Olümpiale kodulehel tehtud annetusi kasutame sihipäraselt sportlaste arengu toetamiseks läbi stipendiumite, mis lisaks rahalistele väljamaksetele sisaldavad ka sihtfinantseerimist spordipsühholoogia, vaimse treeningu ja erinevate sportlast vaimselt arendavate koolitustega seotud kulude katmiseks.

Annetuse saab teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsimaksena. Loomulikult saate annetuse vormistada ka otse oma internetipangas või pangakontoris ent mugavamaks annetamiseks saate kasutada meie kodulehe annetuskeskkonda.

Ühekordse annetuse tegemisel meie kodulehel suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka või krediitkaardimakse vormile, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete sisestamisel.

Püsiannetuse tegemisel suunatakse Teid meie lepinguparnteri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt eeltäidetud kediitkaardimakse vormile, kus annate oma nõusoleku edaspidisteks automaatseteks makseteks. Selle lahendusega võetakse raha edaspidi Teie krediitkaardilt automaatselt ning Te ei pea iga kord kogu makseprotsessi uuesti läbima.

Annetuse valuutaks on euro.

Sihtasutus Noored Olümpiale on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas ehk annetajal on võimalik annetustelt tulumaksu tagasi taotleda. Sihtasutus edastab annetusandmed Maksu- ja Tolliametile ning need kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Annetuste tagastamine

Annetuste tagastamiseks peab annetaja meiega võtma ühendust e-mailitsi info@www.nooredolumpiale.ee ning tõendama meile oma isiku. Samuti põhjendama, miks on soov annetus tagasi võtta. Annetused tagastatakse saatjale 14 päeva jooksul pärast tagasinõude esitamist. Raha tagastatakse kontole, kust see pärineb.

Privaatsus ja turvalisus

I Turvalisus

 1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
 2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, Smart-ID või PIN-kalkulaatoriga. Kõige turvalisem on internetipanka sisse logimine kasutades selleks ID-kaarti, Mobiil-ID-d või Smart-ID-d.
 3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
 4. Kui Teil on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

II Privaatsus

 1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
 2. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.
 3. Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, saadame aeg-ajalt e-kirju, teavitades neid sihtasutusega seotud olulistest sündmustest. Soovi korral saate meile igal ajal teada anda, et Te ei soovi e-kirju saada.
 4. Teil on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.
 5. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutavad küpsiseid sotsiaalmeedia lehed, mille lingid on meie kodulehel, ning Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.

Kinnitus eetiliste põhimõtete järgimise osas

 1. Meie tegevust auditeeritakse igal aastal.
 2. Juhatuse ega nõukogu liikmed ei saa enda töö eest tasu.
 3. Üks juhatuse liige ja nõukogu esimees on finantsinspektsiooni jälgimise all, kuna on vastutusrohketel ametikohtadel investeerimismaailmas.
 4. Sportlastega seotud lepingus on dopingul null tolerants.

OSTES TOETUSSÄRGI

Spordisärk +
sportlaste autogrammidega pilt

Toetan 100 euroga

POPULAARNE

Noored Olümpiale Spordisärk

Toetan 50 euroga

Noored Olümpiale Buff

Toetan 25 euroga

Toetan 100 euroga

T-Särk – 100eur
Aerutaja Judokas Karateka Kettaheitja Kiiruisutaja Meesmaadleja Sprinter Ujuja Vasaraheitja Vehkleja Vibulaskja Naisjooksja Odaviskaja Viievõistleja Laskesuusataja Naismaadleja
  • Hidden
  • Toodame iga särgi vastavalt tellimusele. Särgi tootmise ja kohaletoimetamisega läheb tavaliselt 2 nädalat. Võtame Sinuga e-kirja teel ühendust ja anname teada, kuidas oma auhinna kätte saad.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Toetan 50 euroga

T-Särk – 50eur
Vehkleja Aerutaja Judokas Karateka Kettaheitja Kiiruisutaja Meesmaadleja Naisjooksja Sprinter Ujuja Vasaraheitja Vibulaskja Odaviskaja Viievõistleja Laskesuusataja Naismaadleja
  • Hidden
  • Toodame iga särgi vastavalt tellimusele. Särgi tootmise ja kohaletoimetamisega läheb tavaliselt 2 nädalat. Võtame Sinuga e-kirja teel ühendust ja anname teada, kuidas oma auhinna kätte saad.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Toetan 25 euroga

Buff – 25eur
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Võtame Sinuga 5 päeva jooksul e-kirja teel ühendust ja anname teada, kuidas saad oma auhinna kätte.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Toetan 5 euroga

Aitäh – 5eur
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • 5 eurot saad annetada, kas helistades numbrile 900 2018 või tehes ülekande allpool oleva vormi kaudu. Toetajate nimekirja saame lisada ainult maksevormi kaudu tehtud toetuste korral.

   Oma kalli saad kätte ükskäik milliselt Noored Olümpiale juhatuse või nõukogu liikmelt, kui neid järgmisel korral näed!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

#leiaendasvõitja