SA Noored Olümpiale
Hakka
toetajaks!

Privaatsuspoliitika

SIHTASUTUS NOORED OLÜMPIALE

1.1 Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, kontaktandmed, pangatehingute andmed.

1.2 Annetust tehes saab kasutaja ise valida, kas soovib enda tehtud annetuse suurust ja oma nime konkreetse projekti toetajate hulgas annetuskeskkonnas näidata või mitte.

1.3 Süsteem salvestab kasutaja andmeid ainult juhul, kui kasutaja avaldab neid andmeid annetusi tehes. Lisaks sellele salvestatakse süsteemi kõikide annetustega seotud kasutajate ja annetuste andmed. Andmed, mida süsteem salvestab kasutaja kohta:

1.3.1 nimi,  e-mail, telefon,

1.3.2 annetuste andmed, mis: a) avalikus pooles on nähtavad vastavalt kasutaja tehtud valikutele; b) administreerimiskeskkonnas: – organisatsioonid näevad annetuste mahtu puudutavaid andmeid, aga mitte annetaja kontaktandmeid (e-post ja telefon), välja arvatud vabatahtlike kogumise algatuse puhul; – annetuskeskkonna haldajana omab Noored Olümpiale Sihtasutus ligipääsu kõikidele kasutaja andmetele, kuid kasutavad neid üksnes ülevaatliku statistika koostamiseks (nt annetuste mahtude jälgimine kuude ja aastate lõikes) ja mitte üksikannetuste ja-annetajate analüüsiks;

– annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsus reeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele;

– e-kirju, uudiskirju või SMS-sõnumeid saadetakse ainult nendele kasutajatele, kes on andnud vastava loa oma profiililehel;

– annetustehingutega seotud süsteemiteated saadab süsteem automaatselt kasutaja poolt sisestatud e-posti aadressile;

– kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadust või muust õigusaktist.

1.4 Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutab küpsiseid Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.

SINU ABIGA KASVAVAD TALENTIDEST OLÜMPIAVÕITJAD!

Toetada võib iga summaga, kasvõi 10, 30 või 50 euroga ühekordselt või püsitoetajana.

Ole toetaja!

Oma panuse saad kanda Noored Olümpiale arveldusarvele:
Swedbank EE452200221063726883
LHV EE317700771001742696
SEB EE471010220255127223
Luminor EE941700017004018450

Saaja: Sihtasutus Noored Olümpiale

või helista toetusnumbrile 9002018
(toetussumma 5 eurot)

Ole suurtoetaja!

Kui soovid suuremalt toetada, kirjuta palun paavo@nooredolumpiale.ee

Kuidas kasutame Sinu annetust?

Kogutud toetussummat kasutame sihipäraselt sportlaste arengu toetamiseks läbi stipendiumite, vaimu treenimiseks koostöös spordipsühholoogidega ning meedia- ja brändikoolitusteks.

Rahalist stipendiumit kasutavad sportlased eelkõige välislaagrite- ja võistluste kulude katteks, treeningvarustuse ja taastumisvahendite soetamiseks.

SA Noored Olümpiale on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja.

Kutsume Sind toetama tulevaste võitjate arengut, et aidata sporditippudel kasvada ja suuri tegusid teha!
VALI SUMMA
5
15
25
50
EUR
ANDMED
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
MAKSE MEETOD
  • seb
  • swedbank
  • lhv

Sihtasutus Noored Olümpiale on tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas, mis tähendab, et kõik toetajad saavad annetustelt tulumaksu tagasi taotleda. Küsimuste korral palun kirjuta meile aadressil info@nooredolumpiale.ee